💔😢🕯Чорна звістка в середу облетіла всю країну, улюбленець українських жінок, красень актор загинув на війні. Ф0T0Подробuці та відео під картинкою в коментарях 👇👇👇

Захищаючи Україну, на фронті загинув 31-річний актор Рівненського обласного музично-драматичного театру Володимир Федінчук.

Про це повідомили Рівненський драмтеатр та міський голова Рівного Олександр Третяк.

Володимир Федінчук загинув в боях під Михайлівкою Донецької області.

Режисерка Анна Козирицька заявила, що актор загинув через місяць призову «на нулі».

«Ще місяць тому він одягав костюм і йшов на сцену, до вас…

А потім вбрав однострій і пішов на фронт. Не у штаб, не в “учебку”. Не туди, де сухо і тепло. На нуль…», — зазначили у театрі

Володимир Федінчук з 2011 року працював у Коломийському обласному академічному українському драматичному театру, з 2016-го — у Рівненському музично-драматичному театрі.

Серед ролей, які Володимир Федінчук зіграв у виставах Рівненського театру: «Енеїда» — Еней; «Зерносховище» — Горобець; «Скрудж. Різдвяна історія».

«Ще ніби вчора була на виставі “Енеїда”, де він, Еней, тримав щит з нашим гербом. Тепер на щиті — він…», — пише Ірина Білотіл у Facebook.

Міністерство культури України зазначило, що загибель Володимира Федінчука є непоправною втратою для України: «росія продовжує вбивати кращих — тих, хто створює і розвиває нашу культуру. Висловлюємо співчуття близьким та колегам Володимира».

 

Источник

Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: