😲Який пσзσр!Ведуча сніданку Людмила Барбір не знала, щσ камери ключені і таке заявила в прямому ефірі, щσ «вуха вянуть»….😮😮😮 ВІдео в першому коментарі👇

Зранку 15 лютого у мережі завірусилось відео зі «Сніданку з 1+1». Українська ведуча Людмила Барбір вилаялась на камеру, а цей момент потрапив у прямий ефір.

До слова Пішов на побачення з «Москвою» на дні: після знищення «Цезаря Кунікова» мережа вибухнула мемами

Грубий ляп на телебаченні

Телеведуча попросила не знімати її у повний зріст та доволі грубо висловилась щодо свого вбрання. Вочевидь, вона не підозрювала, що ефір триває.

«Бл**ь, я така к*нчена в цьому костюмі. Гаразд, по**й, записуйте», – сказала Людмила Барбір.

Відео з інцидентом помітила користувачка тіктока з ніком delfitzroy. Після цього коментаря до Людмили приєднався інший ведучий, а вона почала начитувати текст.

Ведуча вилаялась в ефірі: відео (Обережно! Присутня ненормативна лексика)

Людмила Барбір прокоментувала інцидент

Телеведуча прокоментувала інцидент, який трапився з нею зранку. Вона повідомила, що її висловлювання потрапило в трансляцію випадково після завершення ефіру. Сталася технічна помилка.

Ті, хто мене добре знають, в курсі, що зазвичай я собі такого не дозволяю, але сьогоднішній ракетний обстріл, який влаштувала учергове Росія влаштувала черговий ракетний обстріл, наклав свій відбиток… Перепрошую за це,
– сказала Людмила Барбір.

Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: