Наташа вже 12 років живе в африканській глибинці. Дівчина перебралася до Гани до коханого, подарувавши Франкові 4 спадкоємців. Правду кажуть, що у змішаних шлюбах народжуються найкрасивіші діти. Фото спадкоємців Наташі та Франка у коментарях… 😍👇👇👇

Наталка познайомилася з Франком у Одесі. Ганець відразу ж «взяв бика за роги», заявивши розгубленій подрузі, що він має намір одружитися з нею. “Я хочу 4 дітей. Ти згодна?”, — поцікавився Франк у Наташі. Дівчина, не замислюючись, відповіла так. Франк та Наташа ось уже 12 років живуть в африканській глибинці.

Наталя дотримала обіцянку, дану наполегливому ганцю: пара виховує 4 спадкоємців. Наталя з радістю ділиться особливостями життя у Гані зі своїми підписниками. Днями дівчина показала велику родину на новому фото, захопивши користувачів Інтернету.

«Яка у вас гарна сім’я», «Діти вийшли особливо красивими», «Правду кажуть, що в змішаних шлюбах народжуються найкрасивіші діти», «Прекрасна сім’я»,

«Які ви класні», «Щастя вам», — прочитала я під знімками дітей Наталії та Франка.

А ви наважилися б залишити звичне життя заради коханого?

Сподобалось? Розкажи друзям:

Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: