Помер зірка КВК Сергій Сивохо…😲😲😲 Шокуючі подробиці в коментарях 👇👇👇

На 55-році життя помер український телеведучий, гравець КВК та колишній радник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо. Про це повідомив його колега Олексій Суханов в Інстаграмі.

Першочергово новину про смерть Сивохо повідомила його землячка, поетеса із Донецьку та проросійська пропагандистка Анна Ревякіна у своєму Телеграм-каналі. Останній допис у Фейсбуці Сивохо зробив 6 жовтня.

У 2020 році Сивохо запустив «Національну платформу примирення та єдності», яку після початку повномасштабного вторгнення перейменував на «Національну платформу відновлення та єдності». Організація надає гуманітарну допомогу постраждалим у війні з Росією українцям. Зокрема Сивохо писав, що відправляє допомогу у Донецьку область. Судячи із постів, шоумен знаходився в Україні.

Сивохо також проводив інтерв’ю з відомими українцями для YouTube-каналу «Новый Мир — европейский телеканал на русском». За останній рік вийшли розмови із актором Володимиром Горянським, телеведучим Андрієм Бєдняковим, бізнесменом Андрієм Пальчевським, лікарем Євгеном Комаровським.

У 2021 році у програмі «Зірковий шлях» розповів, що з дитинства хворів на бронхіт з астматичним компонентом, через що мав проблеми із зайвою вагою, постійні задишку та кашель.

Сервій Сивохо прославився завдяки участі у КВК, зокрема як учасник команди «Дрім-Тім».У 2000-х роках вів розважальну програму на 1+1 «Прихована камера». З 2011 по 2013 роки був креативним продюсером програми «Велика різниця по-українськи». Був членом журі першого сезону «Ліги сміху», яку створила «Студія «Квартал 95».

У 2019 році Сивохо розпочав політичну кар’єру. Він балотувався у народні депутати від партії «Слуга народу» в округу Донецької області, але не пройшов. З 21 жовтня 2019 по березень 2020 року Сивохо був позаштатним радником Секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

12 березня 2020 року у Києві пройшла презентація «Національної платформи примирення та єдності», яка обернулася для Сивохо скандалом та судами. Сивохо назвав війну на Донбасі «внутрішньоукраїнським конфліктом», через що його оточили ветерани АТО. У ході бійки Сивохо впав, одного із ветеранів заарештували. Сивохо подав на ветеранів у суд.

Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: