Прямо в ці хвилини в cтoлuцi відбуваєтсья cпpaвжнiй nepeвopoт! ВІйськові маsово зyпuняють aвтiвкu, лoвлять пepeжoxux Дивіться в коментарях 👇👇👇

 

 

Представники ТЦК та СП, поліції Києва і 129-го батальйону тероборони шукали російських диверсантів на Оболонському районі Києва протягом понеділка, 5 лютого.

Зокрема, на багатьох перехрестях та перед мостами було встановлено блокпости та зупинявся автотранспорт.

Як інформує Україна молода, на це масово відреагували жителі столичного району в соцмережах. Тож Оболонський РТЦК та СП вирішив навести свою позицію у Facebook.

«В Оболонському районі міста Києва проводяться пошукові заходи за участю представників Сектору оборони №1 міста Києва, Оболонського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, 129 батальйону територіальної оборони та представників Оболонського управління поліції, Головного Управління Національної поліції у м. Києві, щодо виявлення диверсійно розвідувальних груп ворога», – йдеться у повідомленні.

У коментарях до посту українці іронічно «дивуються» відколи це ТЦК та СП ведуть боротьбу з диверсантами. І цікавляться: невже диверсантам також вручають повістки та відправляють на ВЛК.

Згодом Оболонський ТЦК та СП обмежив можливість коментувати допис.  Невдовзі пост про диверсантів взагалі чомусь видалили зі сторінки ТЦК у ФБ.

Як повідомляла “УМ”, президент Зеленський очікує від військових справедливої та законної мобілізації та виступає проти «силової» форми залучення перехожих до ЗСУ, коли повістки вручають на вулицях.

 

Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: