Відома 70-кілограмова українська співачка, переможиця Євробачення, Альона Альона вперше показала татуювання яке вона набила між rрý дей…😲😲😲 Люди попадали! Дивіться в коментарях 👇👇👇

Відома українська реперка Alyona Alyona показала свої численні татуювання на тілі. Зокрема й малюнок, який вона набила між грудей.

Відповідними знімками реперка поділилася на особистій сторінці в Instagram.

За словами Alyona Alyona, вона хотіла зробити щось особливе для себе.

Якось вона побачила в однієї дівчини з Латинської Америки тату між грудей, схоже на суцвіття, і захотіла собі щось подібне (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

«Мені захотілося щось особливе… Я побачила в однієї дівчинки з Латинської Америки тату між грудей, суцвіття.

І подумала, що з моїми формами буде круто зробити теж щось там. Так я зробила собі…

я називаю це сухостій, хтось – калиною або ягодами на гілці. Але мені дуже подобається», – розповіла реперка.

Вона також поділилася історією про ще одне татуювання, яке вона зробила у 24 роки.

Зірка набила свій знак зодіаку між лопатками. Втім, ця робота виявилася невдалою.

 

 

«Я хотіла вивести тату лазером. Але мені пояснили, що рубець після виведення кольору залишиться все одно. І краще просто зробити інше тату зверху… Так з’явилося дерево довголіття поверх знака зодіаку», – поділилася Alyona Alyona.

Ще один малюнок зірка зробила в Барселоні, під час відпочинку з подругою Жанною. Реперці написала місцева дівчина, яка родом з Тернополя, і запросила прийти на сеанс.

«Ми подумали – що нас об’єднує, і вирішили, що це рибка: назва мого першого популярного треку і знак зодіаку Жанни. Так з’явилася рибка», – підсумувала вона.

Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: